(Haz 10, 2019) Açıklamalar Read more...   |    (Ara 20, 2018) Açıklamalar Read more...   |    (May 05, 2018) Açıklamalar Read more...   |    (Şub 23, 2018) Açıklamalar Read more...   |    (Oca 14, 2018) Açıklamalar Read more...   |   

Birleşik Devrimimizin yiğit komutanlarından, MLKP Rojava temsilcisi, mücadele ve çalışma arkadaşımız Baran Serhat Yoldaş, faşist TC güçlerinin bir saldırısı sonucu Ölümsüzleşti.

 Ömrünü mücadeleye adayıp, yaşamını koşulsuz olarak devrim kavgası içinde yaratanlar yok edilemezler. Her güne devrim için uyananlar ve her günde bir kez daha kendini devrime adayanlar yenilmezler. Hedefi varmayı, gidenlerimizden bir yaşam gerekçesi olarak devralanlar, ‘devrim için yaşamakla, onun için ölmek arasında bir fark görmezler’. İşte bu yüzden yaşamda yarattıklarını, son nefeste ulaşılan o yüce zirve ile birleştirenlenler ÖLÜMSÜZDÜRLER!

 Onu hep ileriye doğru atılacak adımların içerisinde gördük. Devrim için verdiği emeğe, döktüğü alınterine Şahit olduk. Kararlılığı,özverisi ve emekçiliğiyle birleşen, yorulmayan pratiğiyle tanıdık. Birleşik Devrim’in bayrağını birlikte taşıdık. Birleşik Devrim yolunda, Yoldaşlaştık. Şimdi onun yüce anısının aydınlığında yürüyeceğiz!

 Baran Serhat Yoldaş Ölümsüzdür!

Dinci faşist iktidar, halklarımıza ve halklarımızın öncülerine karşı her alanda baskı ve terör saldırıları içinde. Baskı ve terör bu sömürü saltanatının sürmesi için ellerinde kalan yegane yöntem. Ve ayakta kalamaları için bu yöntemi her gecen gün daha vahşi biçimde uygulamaktan başka şansları yok. Bu yüzden saldırıyorlar, bu yüzden her geçen gün daha bir pervasızlaşıyorlar.

 Saltanatlarının çökeceğini, çökertileceklerini seziyorlar. İktidarlarını kaybetmekten , yıkılıp gitmekten korkuyorlar. Rojava Devriminin her kazanımında, Birleşik Devrimimizin ileriye yönelen her adımında sonlarını görüyorlar.Korkuları saldırılarını, saldırıları ise korkularını büyütmekten başka bir sonuca yol açmıyor.

 Yolu yok! Tarih hükmünü verecek, YIKILACAKLAR!

 Baran Serhat Yoldaşın yüce anısı önünde saygı ile eğiliyor onu Birleşik Devrim mücadelemizde yaşatacağımıza söz veriyoruz!

 

BARAN YOLDAŞ ÖLÜMSÜZDÜR!

BİRLEŞİK DEVRİM KAZANACAK!

 TKEP/L

ROJAVA

Login Form