(Nis 30, 2022) Açıklamalar Read more...   |    (Şub 24, 2022) Açıklamalar Read more...   |    (Oca 23, 2022) Açıklamalar Read more...   |    (Ağu 31, 2021) Açıklamalar Read more...   |    (May 12, 2021) Açıklamalar Read more...   |   

Biz Kazanacağız!

Türkiye ve Kürdistan İşçi Sınıfına, Yoksul, Emekçi Halklarına!

Bu yılın 1 Mayıs'ını dünya proletaryasının, onunla birlikte Türkiye ve Kürdistan işçi sınıfının tarihsel görevle, pratik biçimde karşılaştığı koşullarda karşılıyoruz.

Devamını oku: Biz Kazanacağız!

Donetsk Ve Lugansk Halk Cumhuriyetlerinin Yanındayız

Sosyalist yönelimli Donetsk ve Lugansk Halk Cumhuriyetleri, Rusya'nın da desteğini alarak, faşist Ukrayna hükümeti ve faşist taburlarına karşı, gaspedilen topraklarını geri alma saldırısı başlattı.

Devamını oku: Donetsk Ve Lugansk Halk Cumhuriyetlerinin Yanındayız

Vefa Serdar Yoldaş Kızıl Bir Bayrak Gibi Mücadelemizde Dalgalanacak

Çürüyen, çöken, dağılan kapitalist toplumda tüm yüce değerlerin taşıyıcısı proletaryadır. Ve onun saflarından çıkar çağımızın kahramanları. Enternasyonal devrimci proletarya ve onun devrimci sınıf partileri, bu sağlam karakterli kahramanların omuzlarında yükselir.

Devamını oku: Vefa Serdar Yoldaş Kızıl Bir Bayrak Gibi Mücadelemizde Dalgalanacak

Atılım Yılı

Otuz bir mücadele yılını geriden bırakan Türkiye ve Kürdistan proletaryasının devrimci komünist partisi TKEP/Leninist, yeni mücadele yılına giriyor.

Devamını oku: Atılım Yılı

Zafer Filistin Halkının Olacak!

Siyonist İsrail’in Şeyh Cerrah mahallesinde Filistinlileri yurtlarından sürmek istemesi yeni bir isyanı tetikledi. 7 Mayıs'ta başlayan bu yeni saldırı dalgası, Batı Şeria’nın üçte birini ilhak etme planının devamıdır. ABD'nin “Yüzyılın Barışı” işte böyle bir vahşet!

Devamını oku: Zafer Filistin Halkının Olacak!

Login Form